Obchod

Jedině u nás naleznete originální drony Dronio, které patří mezi nejprodávanější drony na Heureka.cz. Dron Dronio 2 byl nejprodávanější dron s kamerou roku 2018. Kromě zmiňovaného levného dronu s kamerou Donio 2 s cenou pod 2500Kč u nás můžete zakoupit i aktuální horkou novinku Dronio 3 s FULL HD kamerou, který dokáže vykouzlit úchvatné záběry.

Levný dron s kamerou

Dronio 2 je levný dron s kamerou 720p (HD). Určitě vás překvapí svými úchvatnými manévrovacími schopnostmi a cenou pod 2500Kč. Jedná se o dron, který lze ovládat skrze přiložený ovladač v balení nebo skrze Wi-Fi mobilním telefonem. Dronio 2 je ideální dron pro začátečníky s automatickým udržováním výšky.

Dron s FULL HD kamerou Dronio 3

Dronio 3 již dokáže uspokojit náročnější zákazníky s velmi kvalitní kamerou, která umí nahrávat video v 1080p kvalitě. Jedná se zároveň o dron s GPS senzorem a sledovacími funkcemi.

Příslušenství pro drony

Ke všem nabízeným dronům prodáváme i příslušenství, především náhradní baterie k dronům, které jsou velmi žádoucí. Není nic horšího, nežli když nemůžete natočit důležité záběry, protože se zrovna vybila baterie. S náhradní baterií pro drony Dronio 2 a Dronio 3 během pár vteřin můžete zase létat.

Obsah košíku:

0 položek - 0

Zobrazuji všech 12 výsledků