Obchod

Jedině u nás naleznete originální drony Dronio, které patří mezi nejprodávanější drony na Heureka.cz. Dron Dronio 2 byl nejprodávanější dron s kamerou roku 2018. Kromě nástupce zmiňovaného levného dronu s kamerou Dronio 2+ s cenou pod 2500Kč u nás můžete zakoupit i další drony vyšších tříd, například novinku Dronio 4 Beast s Full HD kamerou na gimbalu, který dokáže vykouzlit úchvatné záběry díky špičkové stabilizace obrazu.

Levný dron s kamerou

Dronio Mini je levný dron s kamerou 1080p (HD). Určitě vás překvapí svými úchvatnými manévrovacími schopnostmi a cenou pod 3500Kč. Dronio Mini je ideální dron pro začátečníky díky automatickému držení výšky.

Dron vyšší třídy s gimbalem

Dronio 4 Beast již dokáže uspokojit více náročné zákazníky s kvalitní stabilizovanou kamerou na gimbalu, která umí nahrávat video v 1080p kvalitě. Jedná se zároveň o dron s GPS senzorem, silnějšími motory, většími bateriemi s delší dobou doletu a sledovacími funkcemi.

Příslušenství pro drony

K námi nabízeným dronům prodáváme také příslušenství, především náhradní baterie k dronům, pouzdra, náhradní vrtulky a další žádané příslušenství našimi zákazníky. Není nic horšího, nežli když nemůžete natočit důležité záběry, protože se zrovna vybila baterie. S náhradní baterií pro drony Dronio během pár vteřin můžete zase létat.

Obsah košíku:

0 položek - 0

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků